گذرستان :: پيام شهيدان بهشتى و رجايي به مناسبت ترور نافرجام آيت الله خامنه اى

  پيام شهيدان بهشتى و رجايي به مناسبت ترور نافرجام آيت الله خامنه اى

بسمه تعالى
جناب حجت الاسلام و المسلمين آقاى سيد على خامنه اى دامت افاظاته ، سوء قصد نافرجام دشمنان اسلام و انقلاب و ميهن اسلامى به آن برادر، بار ديگر نشان داد كه اين دشمنان قسم خورده اسلام و ملت در راه مقاصد شوم خود از هيچ جنايتى خوددارى نمى كنند. اين تلاشهاى ددمنشانه خشم ملت را نسبت به اين خودفروختگان روزبه روز بر افروخته تر و آنها را در جامعه منزوى تر خواهد داشت .
از خداوند متعال خواستارم كه نعمت سلامت را هر چه زودتر به آن برادر عزيز و مجاهد بازگرداند و به جهاد در سنگر اسلام همچنان ادامه دهند.
والسلام عليكم و رحمة الله و بركاته - سيد محمد حسينى بهشتى

پيام نخست وزير
بسم الله الرحمن الرحيم
برادر مجاهد حجت الاسلام و المسلمين آقاى سيد على خامنه اى ، به قطع و يقين مى دانم كه روح بزرگ و ايثارگر آن برادر مجاهد شهادت در راه اسلام و انقلاب اسلامى را فيضى عظيم و الهى مى داند و در راه بندگى خدا و خدمت به اسلام و امام و امت شهيد پرور از بذل جان خويش دريغ نداشته و ندارد. در عين حال خداى بزرگ را سپاس مى گويم كه نقشه شوم و پليد جنايتكاران را در سوء قصد به جان شما نقش بر آب ساخت و آن يار فداكار امام و امت را از خطر قطعى و حتمى نجات داد. سلامت عاجل و توفيق آن برادر مجاهد را در راه خدمت به اسلام و مسلمين از درگاه احديت مسئلت مى نمايم .
برادر شما محمد على رجايى

Design: Tohid Niknami www.niknami.ir